/-->" /> Malířské-natěračské práce, dekorační nástřiky ...Koribanič Má - Malby
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malířské práce
 
Kde:
  •  bytové prostory, společné schodišťové a sklepní prostory, kanceláře, haly, provozovny a jiné.
 
 
Jak:
  •     odstranění zvětralých a poškozených maleb, odstranění nerovností sádrováním,tmelením, hrubé nerovnosti zednickými pracemi. 
  • naše firma nepoužívá v interiérech stříkací zařízení z důvodu čistoty a pořádku, malířské hmoty nanášíme malířskou štětkou nebo válečkem.
  •  veškeré malířské úkony jsou doprovázené zakrývacími pracemi (folie a textilní plachty) a hrubým úklidem.
  •     2 000 barevných odstínu, na přáni ozdobné válečky (v barvě i lesku), sokle (olejové-akrylové- syntetické-latexové), kombinace s dekoračními/strukturálními nástřiky nebo ozdobnými bordurami – tapetami.
 
 
Čím:
  •  Primalex, Jupol, Mistral, Leyland, Dulux ajiné.
  • otěruvzdorné, omyvatelné, paropropustné, antistatické, 100% bělost
  • dle přáni a potřeby barevné odstíny míchané strojově.
 
 
A dál
  • provádíme zednické práce, práce ve výškách, asanační a izolační práce (po vytopení, zatečení), odstranění vlhkosti a nikotinových skvrn. 
  •  provádíme dekorační válečkování(např. společné prostory panelovích  domech). Váleček může být proveden v jednom nebo ve dvou odstínech (podle zatížení prostor).
 

 

Jak by to mohlo vypadat v bytě...

  

     Obrazek  Obrazek
 
     ...tady se kombinovala bíla (strop a okenní zeď), modrá (dvě stěny) a meruňková (jedna stěna). Jako malířská hmota na bílou se použíl Jupol a barevné odstíny se míchali z Primalexu ProColor. U tohoto malování jsme dokonce přikrývali i koberce...
 
 

 

Obrazek  Obrazek Obrazek

   ...takhle netradičně by se dalo vymalovat schodiště v rodinném domě... 

 

  

  
    Obrazek  Obrazek
 
 ...někdy težká volba vybrat vhodný odstín jednak k plastově bílé a jednak k přírodnímu dřevu, meruňkovo - oranžová se celkem hodí.......podívejte se v menu (speciální techniky), jakou dekoraci na stěnu jsme vymysleli... 

  

 

   Obrazek  Obrazek
   
    ...takhle netradičně jsme  vyřešili dvoubarevné provedení. V žlutém provedení je roh kde je umístěná rohová sedačka...vice uvidíte v menu (speciální techniky - fotogalerie).
  
  

 

     Obrazek    Obrazek
 
 
   ...tmavý strop a světlé stěny nemusí vypadat špatně, ale musí se tomu dát nějaký řád. U tohoto provedení jsme volily tmavě čokoládový odstín stropu a světle červenohnědý odstín na stěny. Tmavý odstín na stropě jsme vsadily do elegantního rámu... 
 

 

Jak by to mohlo vypadat v práci...

   

  
 Obrazek   Obrazek
 
  ...kancelář firmy Interio - nábytek, klasika z pár dekoracemi. V jednoduchosti je krása... 

   

 
Obrazek Obrazek Obrazek
 
   ...tak tyto barevné kreace doporučuju jenom těm kteří to mají co se týče barev v hlavě srovnané...je to nářez co? Jak je vidět majitelka kadeřnictvi v Místku se vyzná né jenom ve svém... 
  

 

 
 Jak by to mohlo vypadat ve společných prostorách bytových domů... 

 

 Spoločné prostory jsou naše specialitka, vždy se snažíme aby to vypadalo alespoň 90% jako v bytě. Přikrivame podlahy, zametáme po každém pracovném dnu, neplítvame barvou na okna, dveře a podlahy. Používame kvalitní barvy a plastické tmely, na druhou stranu zásadně nepoužíváme stříkaci zařízení. Zabespečujeme i větší zednícke opravy (upadlé omítky ajiné opravy a opravu poškozeného obkladu lemu schodů). 

 

   Obrazek Obrazek Obrazek

 
   ...netradiční kombinace se vyvedla ve společných prostorách na ul.Mánesová. Tmavý podklad a světlý váleček je krásna výjimka, určitě je to i trvanlivější. No ale doporučení jen do bytových domu z okny na schodišti... 

   

 
   Obrazek Obrazek Obrazek

 

   ...na ul. Lískovecká můžete vidět verzi schodiště bez válečku. Krásne, efektní ale s krátkou životností (hodně trpí znečištěním). Jako dekoraci jsme zvolili alespoň barevné lemy...  

  

 
 Obrazek Obrazek Obrazek
 
 

    ...na ul. Bavlnářská jsme přivedli k dokonalostí i tento brutál.  90% schodiště vypadalo takto + okopané všech rohy a značně opadaná omítka. 

   

ObrazekObrazekObrazek

 

ObrazekObrazekObrazek

 

...toto je schodiště ve staré zástavbě na tzv.Berlíně na ul: J.Cingra. Zanedbané a neudržované schodiště jsme za 3 dni proměnily, na prostory příjemného vzhledu. Vršek je v odstínu lechce meruňkovém a sokl v sítem kontrastu, nakonec dekorační váleček ostře oranžový. ...popelka se změnila v princeznu...!

 

 

ObrazekObrazek

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

  

Obrazek Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...pánové a dámy i takhle můžou vypadat společné prostory (schodiště) v panelovém domě. Tady konkrétně na ul. Žižkova 564-65. Netradičně a na moderní notu zvolili barevný odstín i provedení. Syta ale pestrá oranžová barva v omyvatelném provedení (fasádní hmota), změnila interiér panelového domu k nepoznání a určitě k tomu přispěl sokl vytáhnutý až pod strop. V tomto domě byly také provedeny nátěry (elektroskříně, svody dešťové vody, futra, mříže a jiné).

...více fotogalerii...

 

 ...přehled našich zákazníku...

SVBJ Mánesova 468- 469, SVBJ Mánesova 470, SVBJ Gagarinová 1764-66, SVBJ Těšínská 2324, SVBJ Palackého 168, SVBJ 2. Května 199, Realit Zubek (ul. Bavlnářská 2527,2526 Lískovecká č. p. 2867a, 2867b), SVBJ Bezručová 165, SBD FM (Jeronýmova 393, Novodvorská 3061), SVBJ Paskov -Papírenská 779, SVBJ Paskov- Papírenská 751, SVBJ 28. října 1844, SVBJ28. října 1862, MeU Příbor Dukelská 1336,1337,1342,1343, Rekas-Kopřivnice ul. Lidická, SVBJ J.Cingra 193-94, SVBJ Horní 2923, SVBJ Žižková 564-65, SVJ M. Magdonové 235, SVJ K Hájku 2958, SVJ Bruzovská 420-422,Slezká 2898, SVJNárodních mučedníků 447,SVJ Mánesová 474, SVJ Bruzovská 336, SVJ Hakena 1761, SVJ Riegrová 812-813,
SVBJ Rokycanová 264-66, SVJ Riegrová 814-815, Jirásková 566-567, SVJ Pod Školou 132, SVJ Sedliště 299, SVJ K Hajku 119,
SVJ Nad Lipinou 2305, SVJ Svazácka 16-18 Ostrava, BB-Dent F-M, SVJ M.Pujmanové 1667 FM, SVJ T.G.M. FM,SVJ Blok9 Ostrava.
 

 

  

Jak by to mohlo vypadat ve společenských sálech...
 
 
...Frýdek - Místek...
 

       Obrazek   Obrazek

 

    ...Nejdek... 
 

 

       Obrazek   Obrazek
 
 
 
  ...Opava...
 
 
         Obrazek Obrazek
 
 
 
no coment...     více ve fotogalérii...

 

 

Náhledy fotografií ze složky Malování v interiéru